Kirjoita kivasti käsin – Parhaat tyylit haltuun

Cindy Guentert-Baldo

19,59

Käsin kirjoittaminen ei ole ollut koskaan näin hauskaa saati tyylikästä. Kirjoita kivasti käsin opastaa kivoihin tekstaustyyleihin selkeästi ja havainnollisesti. Voit käyttää taitoa kalentereihin ja muistikirjoihin, tervehdyksiin ja kutsuihin tai tehdä vaikka aforismitauluja. Mikä parasta, kynään tarttuminen rentouttaa ja tyhjentää pään digiähkystä.

Saatavilla, toimitusaika arkipäivää

Toimituskulut alkaen 8,90€
Tuotetunnus (SKU): 9789523542396 Osasto:
Kuvaus

Kirjoita kivasti käsin ei vaadi ennakkotietoja, vaan soveltuu niin aloittelijoille kuin jo taitavammille tekstaajille. Kirjan selkeitä ohjeita ja innostavia vinkkejä voit soveltaa monenlaisiin tilanteisiin ja tarpeisiin. Tekstaaminen on mainio taito, jolla yllätät läheisesi ja tuot paljon iloa omaan arkeesi.

Cindy Guentert-Baldo on tekstauksen ammattilainen Kaliforniasta. Hän on tunnettu hauskoista kirjasintyyleistään ja oivaltavasta ilmaisustaan. Hän opettaa tekstaustaitoja myös suositulla Youtube-kanavallaan ja Instagramissa.

Lisätiedot
Paino 0,412 kg (kilogramma)
KustantajaKirjapaja
Julkaistu2020
Sivumäärä240
Koko165 x 135 x 24 mm
Tuotemuotopehmeäkantinen
ISBN / EAN9789523542396
Arviot (0)

Arviot

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Kirjoita kivasti käsin – Parhaat tyylit haltuun”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *