Vuohenmaito-oliiviöljysaippua 100 ml
EIN GEDI / Israel
11,50 €
Vitamiinia ja mineraaleja sisältävä vuohenmaitosaippua tukee ihon luonnollista uusiutumista, kosteuttaa ja pehmentää ihoa. Kosteuttava saippua ylläpitää tervettä ihon kuntoa ja ulkonäköä. Saippua on tehty neitsytoliiviöljystä.
Vuohenmaitosaippua sopii päivittäiseen toistuvaan pesuun ja sopii myös herkälle iholle. Vuohenmaidon sisältämien rasvahappojen ansiosta se ei kuivata eikä ärsytä ihoa.
Saatavilla, toimitusaika arkipäivää
Toimituskulut alkaen 8,90€
Tuotetunnus (SKU):
TAB223
Osasto: Suihkugeelit ja saippuat
Kuvaus
Ein Gedi saippuat on valmistettu puhtaista, korkealaatuisista ainesosista, joten ne soveltuvat myös kasvojen puhdistukseen. Erittäin hoitavien ja antiseptisten ominaisuuksien vuoksi niitä voidaan suositella myös herkkäihoisille ja jopa vauvan iholle koska ne puhdistavat ja hoitavat ihoa kuivaamatta. Saippuat säilyvät kiinteänä loppuun asti ja ovat erittäin riittoisia.
Lisätiedot
Arviot (0)
Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Vuohenmaito-oliiviöljysaippua 100 ml” Peruuta vastaus
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.